/ Стрічка новин   / Землі і об'єкти сільгосппризначення   / Господарства

Новини про господарства, новинки, детальна інформація відносно господарств

Господарства

ЧС-2019 U-20: Україна у разі перемоги над Панамою зустрінеться з Колумбією у чвертьфіналі турніру - Футбол 24

Футбол 24

Відбувся поєдинок 1/8 фіналу юнацького чемпіонату світу між Колумбією та Новою Зеландією. Чемпіонат світу-2019 U-20, 1/8 фіналу Колумбія – Нова Зеландія – 1:1 (5:4) Голи: Реєс, 11 – Джаст, 35 У поєдинку 1/8 фіналу юнацького чемпіонату світу номінальний господар поля Колумбія приймала Нову Зеландію. Команди обмінялись голами у першому таймі, але більше забити не змогли, тому гра перейшла в овертайм, а потім і у серію післяматчевих пенальті, де сильнішими виявились колумбійці. Відтак команда з Америки вийшла до 1/4 фіналу юнацького чемпіонату світу, де зустрінеться з переможцем пари Україна –...

Повний текст новин дуступний тільки зареєстрованим користувачам. (Безкоштовно)