Про нас


Агрокарта 4sg.com.ua створена з метою збільшення зростання ефективності економіки українського сільського господарства. Інтернет-проект 4sg.com.ua висвітлює ситуацію на українському та світовому ринку агропромислової продукції. Агрокарта являється лідируючим інтернет ресурсом в галузі аграрної тематики. На карті візуалізовано кількість посівів по основним культурам, також присутні списки сільськогосподарських виробників з контактними номерами. Точність посівів відповідає 100% данним.
Списки сільськогосподарських виробників складаються із різних баз, попередньо придбаних нами та синхронізованими між собою. Щоденно ми корегуємо СГ виробників, та вносимо 200-300 корректив, що позитивно відображається на актуальності данних. Цим економимо Ваш час і забезпечуємо Вас якісною інформацією.

Користування нашим агродовідником здійснюється на платній основі, проте вартість користивання сайтов в десятки разів нижчі собівартості баз. Всім бажаючим ми надаємо безкоштовний період два тиждні для ознайомлення із сайтом. Після закінчення тестового періду система запропонує Вам кілька способів для оплати. Ваші кошти підуть на розвиток ресурсу.

На сайті присутній "Мій кабінет" де ви можете бачити всі свої примітки і корегувати списки господарств під свої потреби. Користуючись нашим сайтом Ви контактуєте безпосередньо із виробниками сільсько/господарської продукції!

ФОП Baндiй Тapac Миxaйлoвич

+38-099-2601022
+38-097-8873294