/ Торгова площадка   / Агрохімія   / Хелатні мікродобрива  

Хелатні мікродобрива. Торгова площадка України

Товар на продаж: Хелатні мікродобрива,


Дата подачи заявки: 03.06.2013
ID: 14065,
Область: Черкаська область,
Район: Городищенський
Товар: Хелатні мікродобрива,
Количество: 100 т.
Цена: договірна

Хелатне мікро добриво Реаком .
Технологія застосування
Передпосівна обробка насіння
Передпосівна обробка насіння мікродобривами «РЕАКОМ» проводиться, як правило, спільно з протруйниками механізованим способом, використовуючи машини типу ПС-10, Мобітокс, ПСШ-5, КПС-10 або на іншому обладнанні, що дозволяє рівномірно обробити насіння.
Витрата протруйника, при використанні спільно з «Реакома» необхідно скоротити на 25-30% від рекомендованої норми, т. к. «РЕАКОМ» володіє фунгіцидними властивостями за рахунок наявності іонів міді (Cu2 +) та цинку (Zn2 +).
Порядок приготування робочого розчину та передпосівної обробки насіння спільно з протравленням:
1. Підготовляють необхідну кількість (див. норми витрати в інструкціях) мікродобрива РЕАКОМ на 1т насіння (наприклад, для пшениці 3-4л).
2. Підготовляють необхідну кількість протруйника (на 25-30% менше рекомендованої норми).
3. Підготовляють необхідну кількість води з розрахунку, щоб загальний об'єм робочого розчину (РЕАКОМ + протруйник + вода) дорівнював рекомендованому для обробки 1т насіння (наприклад, 10 л для зернових).
4. Перед змішуванням рекомендується перевірити препарати на сумісність. Для цього необхідно приготувати невелику кількість робочого розчину (наприклад, взяти 30-40 мл Реакома, розвести водою до 90 мл, додати протруйник в кількості, відповідному 90 мл розчину, перемішати). Суміш не повинна давати осаду. Допускається незначне помутніння розчину.
5. Розбавляють РЕАКОМ розрахованим кількістю води і додають туди підготовлене кількість протруйника при перемішуванні.
6. Готовий до роботи розчин заливається в ємність механізованого протруйника або проводять обробку іншим методом, що дозволяє рівномірно покрити робочим розчином насіннєвий матеріал
Норми витрати мікродобрив «РЕАКОМ-С» при передпосівній обробці насіння наведені у відповідних інструкціях для різних рослин.
Позакореневе підживлення посівів (обприскування)
Найбільш ефективним і економічним способом внесення мікродобрив є позакореневе підживлення посівів. Потрапляючи на поверхню листа, хелати мікроелементів легко проникають в його тканини, де вони вже через кілька годин надходять в обмін речовин.
Мікродобрива добре поєднуються з більшістю засобів захисту рослин, що дозволяє поєднувати одночасно боротьбу з хворобами, шкідниками і позакореневе підживлення рослин. При цьому мікродобрива ще знімають стрес рослин від хімікатів.
Для обприскування посівів використовується будь-яке стандартне обладнання вітчизняного або зарубіжного виробництва. Норми витрати наведені у відповідних інструкціях для різних рослин.
Робочий розчин ля позакореневого підживлення готується безпосередньо перед вживанням наступним чином:
- Бак обприскувача заповнюється на 50-70% водою;
- При перемішуванні додається карбамід (при необхідності);
- Вливається необхідну кількість мікродобрива «Реаком-Р»;
- При перемішуванні додаються ЗЗР (при необхідності);
- Бак обприскувача заповнюється водою до повного об'єму.
Примітка: Рекомендується попередньо провести пробне приготування робочого розчину в невеликому обсязі для перевірки на сумісність. Ознакою сумісності є відсутність осаду.
Рекомендована концентрація мікродобрив в робочому розчині 1,5% об'ємних.
Залежно від умов застосування (типів форсунок, авіація, розвитку листового апарату і т.д.) концентрація може бути іншою.
При обробці молодих, верхніх листків овочевих культур, перед початком цвітіння плодово-ягідних культур робоча концентрація розчину повинна бути приблизно 0,25 - 0,3% (об'ємних).
При обробці рослин, дерев з закінчилися зростанням листя, перед початком дозрівання, при закладці квіткових і плодових бруньок робоча концентрація розчину повинна бути приблизно 0,5 - 1,0% (об'ємних).
Температурний режим застосування:
При позакореневому підживленні температура робочого розчину має становити близько +20 ° С, але не менше +10 ° С, а температура повітря повинна бути не нижче +10 ° С і вище +25 ° С (при середньодобовій температурі не нижче +5 ° С, тобто рослини повинні вегетировать). Підживлення виконувати рано вранці або ввечері, не застосовувати при інтенсивної сонячної інсоляції.
Застосування мікродобрив РЕАКОМ в системах крапельного зрошення
Приблизний розрахунок кількості хелатних мікродобрив при крапельному зрошенні:
1. Загальна витрата мікродобрив складає 8-10 літрів на 1га за сезон.
2. При витраті води 10 м3 на 1 га на годину і 10 годинному поливі необхідно:
2.1. Першу дозу мікродобрив подати у фазі 3-4 справжніх листків, якщо подавати мікродобрива всі 10 годин, необхідна концентрація 20 мл на 1м3 води. При подачі мікродобрив 5 годин - необхідна концентрація 40 мл на 1м3 води.
2.2. Друга обробка через 2-3 тижні після першої з тими ж концентраціями.
2.3. Третя обробка через 2-3 тижні після другого з концентраціями 30 мл на 1 м3 води (при 10 годинах поливу) або 60 мл на 1 м3 води (при 5 годинах поливу).
2.4. При необхідності можна провести і 4-у обробку через 2-3 тижні після третьої з тими ж концентраціями.
3. Можливо також збільшення загальної дози мікродобрив за сезон до 15 л / га (на розсуд агронома).
При сильному недоліку мікроелементів у грунті бажана також позакореневе підживлення рослин (2-3 л на га при загальній витраті води 300-400 л). Остання обробка за 2-3 тижні до дозрівання плодів дозволяє поліпшити якість продукції.



Телефон:
email:
Контактна особа: Мельник С.А






Дивитись всі оголошення врозділі Хелатні мікродобрива

утеплення