/ Статті   / Послуги   / Інформаційні послуги  

Інформація (статті) про інформаційних послуг, детальна інформація відносно інформаційних послуг

Інформаційні послуги


Порядок розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь


Порядок розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь передбачений постановою Каб Мін України від 2 листопада 2011 року №1134.

По перше – хто може бути розробником та замовником  даного проекту.

Розробником проекту може бути юридична або фізична, яка має ліцензію на проведення відповідних робіт із землеустрою

Замовником може бути селищна, Сільська, міська рада або районна Київська, Севастопольська міська держадміністрація, землевласник, землекористувач.

Для розроблення проекту замовник укладає з виконавцем договір. Істотними умовами договору – є строки виконання та ціна. Хочу зауважити, що законодавцем передбачений 3 міс строк на розроблення проекту. Перебіг даного строку починається не з моменту укладання договору, а з моменту надання Замовником вихідної інформації в повному об’ємі, яка необхідна для розроблення проекту. А саме:

  • Розпорядження райдержадміністрації  про дозвіл на розробку проекту – видається на підставі заяви (клопотання) замовника в довільній формі.
  • Нотаріально завірена копія статуту
  • Нотаріально завірена копія свідоцтва про державну реєстрацію
  • Нотаріально завірена копія довідки про внесення до Єдиного держ реєстру
  • Дані державного земельного кадастру (ин4 хмл) – по можливості
  • Облікові дані (довідка за формою 6 –зем)  про кількісні характеристики земельної ділянки , розподілення земель між власниками і користувачами  - відділ держкомзему
  • Копії документів, що посвідчують право власності (користування) землею – або список (ПІБ, площа, дата укладання договору та термін оренди, кадастровий номер, номер держакта, категорія земель), завірений відділом Держкомзему. Або довідка з реєстру договорів оренди земельних ділянок приватної власності, що знаходяться в користуванні, підписана керівником територіального органу земельних ресурсів
  • Показники діяльності сільськогосподарського підприємства (Ф-29-сг, Ф-24-сг., Ф-50-сг, Ф-10-мех, Ф-9-б-сг) – завірені господарством
  • Агрохімічні паспорти полів не пізніші ніж за останні 5 років (копії завірені господарством, в якому фіксуються початкові та поточні рівні забезпечення поживними речовинами грунтів, рівні їх забруднення токсичними речовинами та радіонуклідами.
  • Історія полів за останні 3-5 років – завірена господарством
  • Профінплан на поточний рік (бізнесплан)
  • Викопіювання (фрагмент) із планово-картографічних матеріалів завірений відділом Держкомзему
  • Схема полів з розміщенням попередників сільгоспкультур за останні 3-5 років, завірена господарством
  • Перелік наявних господарчих дворів (власних і орендованих), їх технічні характеристики

Після закінчення розроблення проекту постає стадія погодження та експертизи проекту

По-перше, проект погоджується з відповідною сільською, селищною, міською радою

По друге – погоджений проект підлягає державній експертизі. Експертиза проводиться з урахуванням вимог земельного кодексу України, законів україни про державну експертизу землевпорядної документації, про землеустрій, про оцінку земель, інших нормативно-правових актів україни, землевпорядної документації – управління держкомзему.

 Згідно ст.. 186 земельного кодексу україни  вартість експертизи встановлюється в розмірі  3% від кошторисної вартості на розроблення проекту.

строки проведення експертизи  встановлені законом україни  «про державну експертизу землевпорядної документації» і не можуть перевищувати 20 робочих днів.

По-третє, після отримання позитивного висновку державної експертизи землевпорядної експертизи проект землеустрою затверджується замовником.

Рік-два дається на перехідний період.                                    

Що замовник отримує в результаті – замовник отримує проект, який забезпечить ефективне та раціональне використання усіх земель, створить сприятливі умови для підвищення продуктивності праці, мінімізації капіталовкладень, врегулює питання ерозійних процесів, дозволяє виявити землі, використання яких є економічно невигідним і екологічно небезпечним.

ТОВ ТОПОГЕОКАД гарантує розроблення проекту у строки, що не перевищують 3 міс, а також гарантує проходження державної експертизи розробленого нами проекту. До кожного замовника ми маємо індивідуальній підхід.





Телефон: 056 375 99 57
email: topogeokad@i.ua
Контактна особа: топогеокад

Дата подачі: 23.04.2013




Дивитись всі статті в розділі Інформаційні послуги