/ Статті   / Сільськогосподарська техніка   / Трактори сільськогосподарські  

Інформація (статті) про трактори сільськогосподарські, детальна інформація відносно тракторів сільськогосподарських

Трактори сільськогосподарські


Як фермерам-підприємцям перейти на більш вищий рівень господарювання..


ТОВ “Фінансова компанія “Центр фінансових рішень”, сьогодні швидкими темпами приковує до себе увагу усіх суб`єктів господарювання в Україні, та допомогає вирішувати одну із найважливіших проблем розвитку фермерських господарств — його технічне забезпечення.

При недостатньому технічному забезпеченні, роботи виконуються несвоєчасно, зменшується обсяг виробництва продукції, а отже і величина прибутку (доходу).

Фермери мають обмежене фінансове забезпечення своєї діяльності, якого ледве вистачає для придбання необхідних ресурсів для нового циклу виробництва. У свою чергу, перехід на більш вищий рівень господарювання передбачає додаткове залучення коштів.

Саме тому Компанія надає можливість залучення фінансових ресурсів завдяки кредитуванню.

Отримайте кредит для фермерів-підприємців готівкою на розвиток приватного фермерського, особистого присадибного господарства: придбання техніки та обладнання, паливно-мастильних матеріалів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ремонт та інші потреби.

Нас Ви можете знайти за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 7, або зателефонувати за телефоном: (067) 247-06-48 та дізнатися про детальні умови кредитування.

Телефон: (067)2470648
email: otd_834-3@kreditmarket.ua
Контактна особа: КредитМаркет

Дата подачі: 06.10.2016
Дивитись всі статті в розділі Трактори сільськогосподарські