/ Статті   / Продукція с / г, сировина   / Насіння, посівний матеріал   / Насіння зернових і зернобобових культур  

Інформація (статті) про насіння зернових і зернобобових культур, детальна інформація відносно насіння зернових та зернобобових культур

Насіння зернових і зернобобових культур


"Best Corn" - відкриття року!


Сьогодення для аграрія – своєрідне випробування на міцність! Постає ряд питань, в яких потрібно швидко реагувати, пристосовуватися та приймати правильні рішення. По-перше, це  вижити в складній економічній ситуації, коли потрібно пристосовуватися до коливання курсу валют, відповідно до ціноутворення на фоні цього. По-друге, зміни клімату, які створюють нетипові умови вирощування сільськогосподарських рослин,  додають роздумів: які культури обрати, знайти нові рішення та підходи в технології вирощування і багато інших нагальних питань.

Однією з культур, яка варта уваги, є кукурудза. В загальній структурі агровиробництва України виробництво зерна кукурудзи стало одним із сегментів, що інтенсивно розвиваються. Україна увійшла в трійку лідерів по експорту кукурудзи в світі. В зв’язку з великим попитом на виробництво кукурудзи в нашій країні, виникла необхідність в забезпеченні аграріїв високопотенційним  насінням української селекції європейської якості.

Нагальним питанням є зміна  глобального клімату та оцінка зміни агрокліматичних умов вирощування кукурудзи і впливу цих змін на її продуктивність. Для вегетації культури останніми роками складаються посушливі погодні умови. Тому першочергово постає питання ознак посухостійкості гібридів. Поєднання високих температур та нестачі вологи є чи не найголовнішою причиною різкого зменшення врожайності. В деякій мірі дані фактори можливо уникнути шляхом ранніх або пізніших строків сівби, проте більш доцільним  є використання посухостійких гібридів кукурудзи, що залежить від селекції.

Селекція кукурудзи в радянські часи швидко розвивалася, на науку виділялися великі кошти. Але після розпаду СРСР, в незалежній Україні фінансування науки значно скоротилося і вона прийшла в занепад. В той час як іноземні компанії продовжували розвивати даний сегмент і пішли далеко вперед. Якщо наші селекціонери і робили спроби створення якісного вітчизняного продукту, то їх робота була просто недооцінена і державою, і ринком.

Агрокорпорація «Степова» в Дніпропетровській області спільно з компанією «Імперія-Агро» займаються відродженням колишньої слави української кукурудзи. На сьогоднішній день вже запропоновано аграрному ринку лінійку високоякісних гібридів кукурудзи торгової марки «Best Corn», які майже не відрізняються від гібридів іноземної селекції.

Місія корпорації – надати аграрію насіння найкращої якості, яке відповідає найвищим європейським стандартам. Насіння високої якості є запорукою гарних врожаїв, тому «Степова» завжди на крок попереду та надає своїм споживачам тільки найкращі рішення, насіння та технічну підтримку. В зв’язку зі зміною клімату науковці агрокорпорації орієнтуються на впровадження технології збереження вологи та використовують технічні та агротехнологічні інновації. Лідерство «Степовій» забезпечує свій власний науково-дослідний Інститут, в якому плідно працюють 48 кваліфікованих співробітників, серед яких –  6 кандидатів сільськогосподарських наук, 2 доктора сільськогосподарських наук та 12 агрономів.

Виробництво гібридного насіння проводиться, як на стерильній так і фертильній основі. Селекційний процес значно прискорюється за допомогою зимового розплідника в Чилі, який дає можливість отримувати 2 врожаї в рік та піднімає якість селекції на рівень ведучих насіннєвих компаній світу.  Повний набір селекційної сільськогосподарської техніки дозволяє отримати високоякісні батьківські форми високих репродукцій.

Для забезпечення найвищої якості посівного матеріалу компанія використовує тільки найкращу сучасну техніку та обладнання. Сучасний завод, оснащений високотехнологічним обладнанням по доробці насіння нідерландської компанії Cimbria Heid. Підготовка посівного матеріалу складається з кількох етапів, які необхідні для того, щоб забезпечити високу якість насіння: очистка, сушка, калібрування, обробка та пакування насіння, а також проходження контролю якості. Весь процес повністю автоматизовано. Використовується унікальний спосіб транспортування посівного матеріалу для того, щоб не травмувати насіння під час його доробки. Для зберігання продукції «Степова» використовує сертифіковані склади класу А.

Таким чином, АК «Степова» гарантує споживачеві високу якість посівного матеріалу за доступними цінами, яка відповідає європейським стандартам.

На сьогодні, аграрний ринок пропонує для вирощування насіння більше 600 гібридів кукурудзи різних виробників. В такому різноманітті аграрію важливо зробити правильний вибір та отримати високий врожай. Обравши ТМ «Best Corn», господар отримує кваліфікований супровід агрономів-консультантів протягом всього періоду вирощування культури. Консультанти нададуть повну характеристику та особливості кожного гібриду, інформацію щодо технології вирощування та за необхідності проведуть лабораторні аналізи.

Гібриди торгової марки «Best Corn» забезпечують врожайність нарівні із гібридами зарубіжної селекції, особливо в несприятливі для росту і розвитку рослин кукурудзи роки, що обумовлено близькістю генетичної бази та адаптованістю даних гібридів до стресових погодних умов. Лінійка гібридів кукурудзи торгової марки «Best Corn», включає як гібриди вже відомі та гарно зарекомендовані, так і якісно нові.

Гібриди кукурудзи ТМ «Best Corn» створені та адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України, посухостійкі та мають високий потенціал врожайності зерна та силосу. Широка лінійка гібридів різних груп стиглості дозволить обрати гібрид з урахуванням всіх особливостей для будь-якого регіону України.

Погодні умови 2015 року видалися дуже складними для росту і розвитку кукурудзи. В критичний період водоспоживання культури склалися дуже посушливі умови. В деяких господарствах, які сіяли гібриди інших селекцій, в тому числі і зарубіжних, отримали дуже низькі врожаї на рівні 15-20 ц/га.

Аграрії, які в цьому році обрали кукурудзу «Best Corn», а саме вже відомі гібриди Солонянський 298 СВ, Дніпровський 181, Подільський 274 СВ, Любава 279 МВ та Дніпровський 257 СВ, а саме в Черкаській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Вінницькій областях, отримали гарні для цього року показники врожайності: 62,2; 65,0; 58,0; 60,0 та 67,0 ц/га відповідно. Збиральна вологість зерна була в межах 14-18%. В Донецькій області також отримані гарні результати. Управляюча ФГ "Сонячне" Тесленко Наталія Миколаївна поділилася своїми враженнями: «З самого початку ми звернули увагу на кукурудзу української селекції, оскільки вона наша вітчизняна, та й по ціні значно відрізняється порівняно з іноземними. Сіяли ми гібрид кукурудзи Любава 279 (ФАО 270). На початку літа посіви були пошкоджені градом, але незважаючи на це кукурудза вистояла. Отримали урожайність 6т/га, вологість зерна 14-15%. На посівах оброблених мікродобривами «Актив-Харвест» ми отримали прибавку врожаю 3-4ц/га. В цілому в наших кліматичних умовах цією кукурудзою ми задоволені. На майбутнє плануємо вирощувати кукурудзу ТМ «Best Corn» та  рекомендуємо її всім аграріям.»

Справжнім відкриттям сезону став новий середньоранній гібрид кукурудзи Данііл (ФАО 280). Це якісно новий гібрид універсального напрямку, стійкий до пухирчастої сажки та стеблових гнилей. Відрізняється хорошою жаро- та посухостійкістю, високотехнологічний, стійкий до вилягання. Рекомендований до вирощування в Степу, Лісостепу та Поліссі. На демонстраційних ділянках він забезпечив урожайність 68,0; 75,5 та 93,0 ц\га відповідно в Вінницькій, Київській та Харківській областях.

В Кіровоградській області гібрид Данііл вирощували в СТОВ «Лан» Кіровоградського району. Директор Діденко Таісія Олександрівна  говорить: «В цьому році ми сіяли гібрид кукурудзи Данііл, виробництва АК «Степова». Погодні умови склалися добре, пройшли гарні опади. Урожайність отримали 112,5 ц/га, вологість зерна становила 18%. Кукурудзою ми задоволені, оскільки це вітчизняна селекція. Вважаємо, що вона має велику перспективу. На наступний рік ми взяли два гібрида ТМ «Best Corn» - Солонянський 298 СВ та Данііл.»

Враховуючи вартість посівного матеріалу, гібриди української селекції забезпечують гарний результат.  Посівна одиниця українських гібридів в весняний сезон продажу  коштувала від 400 грн, а зарубіжні обчислюються в тисячах грн. Тому гібриди ТМ «Бест Корн» не тільки знижують ризики господаря, оскільки створені та адаптовані для ґрунтово-кліматичних умов України, а й дають можливість отримати аналогічний прибуток в порівнянні з іноземними селекціями.

Купуйте Українське!  

За більш детальною інформацією звертайтеся на гарячу лінію ТМ «BEST CORN»

+38 (067) 521-80-70; +38 (050) 347-33-22 та на сайт http://best-corn.com/

Замовити насіння гібридів можна у представників ТМ «BEST CORN» та менеджерів компанії «Імперія-Агро»:

центральний регіон:

+38 (098) 351-93-10;

південний регіон:

+38 (067) 521-80-58

північно-західний регіон:

+38 (067) 520-28-18

південно-західний регіон:

+38 (067) 520-26-71

 

 

 

 

 

 

 





Телефон: 0675660028
email: kirovograd5@imperiya-agro.com
Контактна особа: Імперія-Агро

Дата подачі: 16.12.2015




Дивитись всі статті в розділі Насіння зернових і зернобобових культур